Carrefour ponownie wsparł maraton w Gdańsku

Carrefour ponownie wsparł maraton w Gdańsku

  • 20.04.2018
  • Zrównoważony rozwój

Carrefour po raz drugi został partnerem Gdańsk Maratonu, którego 4. edycja odbyła się 14 i 15 kwietnia. Do niedzielnego biegu na ponad 42 km zgłosiło się blisko 3000 biegaczy. Było to kolejne duże wydarzenie sportowe, które Carrefour wsparł w ramach kampanii „Z miłości do Zdrowia”.  

W tym roku Carrefour Polska kontynuuje współpracę z organizatorami maratonu w Gdańsku. Na starcie gdańskiej imprezy pojawili się uczestnicy z 14 krajów. Wyjątkowa i przyjazna trasa biegu prowadziła przez najbardziej charakterystyczne i atrakcyjne lokalizacje na mapie Gdańska. Podczas dwudniowej imprezy, rozegrane zostały również biegi towarzyszące: „Gdańsk na Piątkę” na dystansie 5 km oraz Biegi dla Dzieci.

W biegach wystartowali również biegacze Carrefour. Na dystansie 5 km o dobry czas powalczyli zawodnicy z gdańskiego Hipermarketu Carrefour Morena oraz Supermarketu w Sopocie.

Poprzez wspieranie biegów, Carrefour zachęca klientów, pracowników oraz wszystkich Polaków do aktywności fizycznej. Firma kładzie nacisk nie tylko na promocję sportu, ale również na edukację prozdrowotną, dzięki której klienci sieci mogą dowiedzieć się, jak na co dzień przestrzegać odpowiednio zbilansowanej diety i dbać o swoje dobre samopoczucie.